ePlanet Brokers یک سرویس ضروری در بازار گسترده فارکس ارائه می‌کند، جایی که نقش کارگزار یا بروکر برای تسهیل درآمد دلاری ضروری است. ای پلنت بروکرز با ارائه یک پلتفرم معاملاتی قابل اعتماد و امن، پشتیبانی حرفه ای و دسترسی به 29 جفت ارز فارکس برجسته است، که آن را به یک انتخاب جذاب برای معامله گران جدید و قدیمی تبدیل می کند. هدف این مقاله ارائه بینش‌های دقیق در مورد بروکر ePlanet است که اطمینان حاصل می‌کند که معامله‌گران هنگام انتخاب پلتفرم معاملاتی ترجیحی خود تصمیمات آگاهانه می‌گیرند و اشتباه نمی کنند.

در دنیای گسترده تجارت دلاری، انجام معاملات بدون بروکر مناسب غیرممکن است. بنابراین، برای معامله گران ضروری است که قبل از ورود به بازار، مناسب ترین بروکر را بر اساس بودجه مالی و نیاز معاملاتی خود انتخاب کنند. اما سوال این است که بروکر فارکس چه نقشی می تواند داشته باشد؟ اساساً بروکرها با تهیه یک پلتفرم مناسب، کارگزاری را تسهیل می کنند و بنابراین معامله گران را قادر می سازند تا به بازار جذاب و هیجانی فارکس دسترسی داشته باشند.

 بررسی ای پلنت بروکرز

بسیاری از کارگزاران معتبر در سایر کشورها وجود دارند ولی بروکری مناسب ایرانیان است که به آن ها خدمت رسانی کند، انتخاب مناسب برای افراد می تواند دلهره آور باشد. کارگزاران ePlanet با ارائه یک پلتفرم کارآمد و ایمن، پشتیبانی حرفه ای و توانایی تجارت بین 29 جفت ارز فارکس و سایر سهام ها و غیره خود را به عنوان یک گزینه مناسب معرفی کرده اند.

ای پلنت بروکرز با این که تازه تاسیس است اما در همان ابتدا بسیار عالی عمل کرده است در واقع این شرکت در سال 2022 در انگلستان ثبت شده است، این بروکر ابتدا اخبار حوزه بروکر فارکس، تحلیل تکنیکال، تحلیل بنیادی را در قالب های متنوعی مثل ویدیو در کانال یوتیوب، خبر در قالب هفته نامه و همچنین کانال تلگرام  منتشر می کند و به یکی از بروکرهای با کیفیت محسوب می شود.

ای پلنت بروکرز معامله گران را از طریق یک زیرساخت قوی با همکاری سازمان های بزرگ جهانی دور هم جمع کرده است همچنین این بروکر در EPLANET BROKERS LTD در کشور انگلستان ثبت شده است و خدمات خود را در چهار زمینه همکاری با شرکت های هلدینگ خدمات مالی، مشارکت شرکت های سرمایه گذاری، مدیریت بازار مالی، فعالیت های معاملاتی قرارداد اوراق بهادار و کالا ارائه می دهد.

انواع حساب های معاملاتی ای پلنت بروکرز

معاملات معاملاتی یا حساب معاملاتی در بروکر فارکس و دنیای تجارت دلاری به معنای حسابی است که توسط یک شرکت برای خرید و فروش جفت ارزها و دیگر دارایی ‌ها در بازار ارز بین‌المللی استفاده می‌شود. حساب های معاملاتی به افراد این امکان را می دهد که در افزایش یا کاهش قیمت ارزها سود به دست آوردند، انواع حساب در ای پلنت بروکرز شامل حسابECN، ECN ISLAMIC، DEMO، TRAINING است که در ادامه هر کدام را جداگانه به شما توضیح می دهیم.

حساب ecn

ECN به معنای Electronic Communication Network است و یک سیستم تجارت الکترونیکی است که به کاربران امکان می‌دهد برای انجام معاملات مالی به صورت مستقیم با یکدیگر متصل شوند. ECN معمولا برای کاهش هزینه ‌ها استفاده می‌شود. این سیستم معمولاً در بازار جفت ارزها، بازار سهام و غیره استفاده می‌شود. این نوع حساب که برای معامله گران حرفه ای مناسب است، دسترسی مستقیم به نقدینگی بین بانکی، اجرای سریع معاملات ورود و خروج و اسپردهای متنوع را فراهم می کند.

از قیمت‌گذاری عادلانه و توانایی تجارت با دقت در بازارمالی، بهره مند شوید. با حساب ECN ای پلنت بروکرز، مجهز هستید تا با اطمینان در بازارهای مالی معامله کنید و فرصت‌ها را به‌موقع کشف واستفاده کنید.

انواع حساب های معاملاتی ای پلنت بروکرز حساب ecn Islamic

حساب اسلامی ECN حسابی مناسب با افرادی است که نمی خواهند بهره و کارمزد مبادله را در حساب های خود داشته باشند در واقع این حساب برای معامله گرانی که به اصول شریعت پایبند هستند، طراحی شده است همچنین بدون پرداخت هزینه مبادله در معاملات شرکت می کنند حداقل سپرده در این حساب 100 دلار است و اهرم های این حساب از 1:100 تا 1:500 است.

شما می توانید از دسترسی مستقیم به نقدینگی بین بانکی، اجرای سریع واریز و برداشت یا معامله و اسپردهای رقابتی، با رعایت دستورالعمل‌ های مالی اسلامی لذت ببرید و به اعتقادات خود پایبند بمانید. با اکانت اسلامی ECN ای پلنت بروکرز، می‌توانید بدون تراکنش سودآور معامله کنید و اطمینان حاصل کنید که معاملات شما با ارزش‌ها و ایمان شما منافاتی ندارد و همسو است.

حساب demo

اگر تازه وارد بازار فارکس شده اید پیشنهاد ما به شما این است که با یک حساب دمو یا آزمایشی معاملات خود را آغاز کنید تا سرمایه خود را از دست ندهید و به درستی وارد این دنیای بی نظیر شوید، این حساب ها اغلب سپرده 20 تا 100 دلار را دارند و با اهرم 1:4000 برای تمرین شما مناسب هستند، در مجموع بهتر است سرمایه خود را با توجه به گزینه مدیریت سرمایه کم کم وارد بازارهای مالی کنید.

شما با تمرین در حساب دمو می توانید انواع استراتژی های معاملاتی را بدون ترسیدن از دست رفتن سرمایه تمرین کنید و تجربه ای ارزشمند از معاملات را به دست آورید و بعدها دچار ضرر های مالی بزرگ نشوید. با حساب آزمایشی ای پلنت بروکرز، می توانید اعتماد به نفسی را برای خود ایجاد کرده و مهارت های معاملاتی خود را اصلاح کنید. پس تمرین را از امروز شروع کنید و اعتماد به نفس خود را بالا ببرید و معاملات را یاد بگیرید.

حساب training

سفر ورود به دنیای فارکس خود را با اطمینان از طریق حساب آموزشی ما استارت بزنید. این حساب برای مبتدیان و کسانی که به دنبال تقویت مهارت های مالی خود هستند طراحی شده است و محیطی بدون خطر از دست دادن سرمایه را برای یادگیری ارائه می دهد. در این حساب استراتژی های معاملاتی یاد گرفته را تمرین کنید، بازار را بررسی کنید و اعتماد به خود را ایجاد کنید. همان طور که برای قدم گذاشتن و وارد شدن به دنیای تجارت واقعی آماده می شوید، به منابع آموزشی، داده های مناسب و راهنمایی های متخصصان دسترسی پیدا می کنید.

بونوس

اول تعریف بونوس را برای شما بازگو می کنیم بونوس در بروکرها به معنای یک نوع امکانات و مزایای اضافی اشاره دارد که بعضی از شرکت‌های معاملاتی به مشتریان و معامله گران خود ارائه می‌دهند. این امکانات ممکن است شامل امکانات آموزشی، راهنمایی های تخصصی و مواردی دیگر باشد. این امکانات برای کمک به مشتریان در یادگیری و تقویت مهارت‌های تجاری آن‌ها بدون قرار دادن سرمایه واقعی در معرض خطر یا ضرر استفاده می‌شود. ای پلنت بروکرز بونوس ده درصد قابل برداشت ارائه میده و این مورد یک گزینه عالی برای معامله گران محسوب می شود.

بیشتر بخوانید: بهترین بروکرهای فارکس برای ایرانیان

رگوله ای پلنت بروکرز | آیا eplanet brokers معتبر است؟

ای پلنت بروکرز دارای رگوله آفشور موهلی است. Eplanet Brokers LTD در جزیره ای به نام موهلی، با مجوزی به نام اتحادیه کوموروس با شماره HY00923038 ثبت و تایید شده است و شماره مجوز کارگزاری این بروکر ای پلنت T2023372 است، این بروکر قانونی است و قابل استعلام از اتحادیه کومور است و در کشور انگلستان به ثبت رسیده است. بلومبرگ، به عنوان یکی از ارائه‌دهنده داده‌های مالی بین‌المللی و شناخته شده این بروکر را به عنوان یک نهاد فعال و مجاز در ارائه خدمات کارگزاری و Clearing House به رسمیت شناخته است و آن را ثبت کرده است.

این بروکر با داشتن LEI به شما اطمینان می دهد که فعالیت های تجاری و مالی ای پلنت بروکرز در یک چارچوب مشخص و تایید شده انجام می شود همچنین داشتن شناسه LIE به عنوان یک استاندارد بین المللی عمل کرده و به معامله گران مجوز می دهد تا شرکت را به طور کامل پیگیری کنند و آن را بررسی کنند. این بروکر به استانداردهای بین المللی عمل کرده و در عرصه خدمات مالی بسیار معتبر و مطمئن است.

 رگوله ای پلنت بروکرز | آیا eplanet brokers معتبر است؟مزایای ای پلنت بروکرز

در این قسمت از مقاله به بررسی مزایا ای پلنت بروکرز می پردازیم که شامل مواردی مثل: اطلاعات حقوقی در  ePlanet Brokers شفاف و مشخص است، وب سایت این بروکر چندین زبان را پشتیبانی می کند، گزینه های واریز و برداشت ارز محلی را دارد و حداقل سپرده در این بروکر بسیار مناسب و کم است را شامل می شود.

اسپرد رقابتی

اسپرد رقابتی در واقع یک مفهوم در مدیریت مالی است که به تعیین یک استراتژی جهت رقابت با رقبا در بازارهای مالی اشاره دارد. اسپرد رقابتی به یک بروکر کمک می کند تا در مقایسه با رقیب ها یک مزیت بهتر داشته باشد، اسپرد رقابتی شامل انتخاب بازار هدف، تعیین محصولات و خدمات، قیمت‌گذاری و غیره در فرآیند رقابت باشد. این بروکر با ارائه اسپردهای رقابتی از 0.4 را ممکن است و دارد این حساب باعث می شود شما با هزینه های بسیار پایین تری معامله کنید و سود ببرید، حساب استاندارد اسپرد 6 به بالا، حساب ECN اسپرد 3، حساب اسلامی اسپرد صفر و حساب طلا اسپرد از یک دارد.

هزینه های این بروکر به شرح زیر است:

  • حداقل سپرده 100 دلار
  • اهرم از 1:100 تا حداکثر 1:500 متغیر
  • اسپرد 0.9 برای حساب ها

واریز به حساب سریع

در کل سود به دست آمده در فارکس به صورت خودکار به حساب شما واریز می‌شود، وقتی که شما یک معامله‌ی موفقیت‌آمیز انجام می‌دهید و سود به دست می‌آورید، این میزان سود به صورت خودکار به حساب شما افزوده می‌شود. این عملیات به صورت خودکار توسط سیستم هوشمند فارکس انجام می‌شود و شما نیازی به هیچ اقدام دیگری برای واریز سود به حساب خود ندارید. برای معامله گران مهم است که سودی که برداشت می کنند سریع به حساب آن ها واریز شود و بروکر ای پلنت به شما این امکان را می دهد که سریع تر از بروکرهای دیگر فارکس پول خود را برداشت کنید.

پلتفرم معاملاتی متاتریدر ۵ و سی تریدر

ای پلنت بروکرز از دو پلتفرم معاملاتی متاتریدر 5 و سی تریدر استفاده می کند که دو پلتفرم برتر در بروکر فارکس هستند، متاتریدر 5 یکی از پرکاربرد ترین و پیشرفته ترین پلتفرم ها برای تجارت در دنیای فارکس است که برای انجام معاملات مالی و خرید و فروش جفت ارزها، سهام ها، شاخص ها، طلا و غیره استفاده می شود همچنین این متاتریدر ابزارهای بسیار مناسبی برای آنالیز بازار فارکس، اجرای معاملات ورود و خروج به بازار، مدیریت ریسک و غیره را فراهم می کند.

سی تریدر یک پلتفرم معاملاتی دیگر، ای پلنت بروکرز است که برای معاملات در بازار ارزها یا همان فارکس طراحی شده است. این نرم‌افزار امکان معامله 24 ساعته در بازارهای مالی جهانی را فراهم می‌کند و انواع ابزار و ویژگی‌های حرفه‌ای برای تجارت الکترونیکی را در خود جای داده است.

در سی تریدر شما می توانید در بازارهایی مثل جفت ارزها، سهام ئ غیره معامله کنید، گزینه‌های آنالیز بازار مانند نمودارها، اندیکاتورها و ابزارهای تحلیلی را داشته باشید و همچنین شما امکان استفاده از سیگنال‌ها و اطلاعات تحلیلی برای تصمیم‌گیری بهتر را دارید.

پلتفرم معاملاتی متاتریدر ۵ و سی تریدرپشتیبانی فارسی زبان ۲۴/۵

برای افراد ساکن ایران مهم است که بروکری که انتخاب می کنند از زبان فارسی پشتیبانی کند و پشتیبانی سریع و آنلاین نیز داشته باشد. ای پلنت بروکرز از زبان فارسی پشتیبانی کامل انجام می دهد و 24 ساعته در پنج روز هفته پاسخگو سوالات شما است. ای پلنت بروکرز از طریق تیم‌ های پشتیبانی مشتریان حرفه‌ای و متخصص، خدمات پشتیبانی را به زبان فارسی برای ایرانیان و فارسی زبانان ارائه می‌دهد. تیم‌ها معمولاً از طریق تماس تلفنی، چت آنلاین، ایمیل یا سایر روش‌های ارتباطی، به مشتریان کمک می‌کنند و به سوالات و مشکلات آن‌ ها در 24 ساعت شبانه روز جز روزهای شنبه و یکشنبه پاسخ می‌دهند.

جمع بندی

ePlanet Brokers یک تجربه تجاری برتر را در تلفن همراه برای اندروید و IOS و ویندوز ارائه می دهد که شامل خرید و فروش دارایی های جهانی در فارکس، فلزات، نفت، شاخص ها، سهام، ETF است. این بروکر چهار نوع حساب مختلف دارد که شامل ECN، TRANING، ECN اسلامی و حساب دمو است.

ای پلنت بروکرز دو پلتفرم معاملاتی جذاب متاتریدر 5 و سی تریدر را دارد. یکی از نگرانی های معامله گران نحوه واریز و برداشت وجه در این بروکر است که ePlanet Brokers روش‌های مختلف معامله را برای معامله گران ارائه می‌دهد که شامل درگاه های پرداخت آنلاین متنوع، واریز و برداشت به شکل ارز فیات، دروازه های رمزنگاری Tether، Ethereum، Bitcoin است.

Categorized in:

بروکر فارکس,

Last Update: 28/03/2024